Doğum Günü Afişi

01.02.2021
20.967

blank

Şalcı Matbaa Doğum günü afişi: Şalcı Matbaa Doğum günü afişi baskısı yapmakta olup, en ucuz Doğum günü afişi ve en kaliteli Doğum günü afişi fiyatlarını bünyesinde barındırmaktadır. Doğum günü afişi basımı yaptırmak istiyorsanız şalcı matbaa olarak Doğum günü afişi imalatında öncü firmalar arasındayız. Ayrıca Doğum günü afişi modellerinde birçok seçenek mevcuttur.

Doğum Günü Afişi Kullanım Alanları : Bilindiği gibi bir çok doğumgününde ebeveynler çocuklarının doğum günlerinde Doğum günü afişi, Doğum günü posteri hazırlamaktadır. Özel partiler ve toplantılarda da afiş, poster gibi ürünler kullanılmaktadır.

Doğum günü afişi Özellikleri: Doğum günü afişi baskısı ve Doğum günü afişi tasarımı yaparken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün şekillenir. genellikle folyo baskı, branda baskısı, raket baskısı yapılır. Doğum günü afişi baskısı plotter makınalarında basılır. basılan posterin üzerine mat laminasyon yada parlak laminasyon kaplanır bölelikle afiş yırtılmaya karşı daha da dayanıklı olur.

Doğum günü afişi Boyutları:

35 cm x 50 cm Doğum günü afişi

50 cm x 70 cm Doğum günü afişi

70 cm x 100 cm Doğum günü afişi

100 cm x 200 cm Doğum günü afişi

Doğum günü afişi fiyatı hesaplanırken metrekare sine göre fiyatlanır.

WordPress › Hata