Kitap Ayracı Baskısı

01.02.2021
40

Şalcı Matbaa Kitap Ayracı Baskısı: Şalcı Matbaa Kitap Ayracı Baskısı yapmakta olup, en ucuz Kitap Ayracı Baskısı ve en kaliteli Kitap Ayracı fiyatlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kitap Ayracı Baskısı yaptırmak istiyorsanız şalcı matbaa olarakKitap Ayracı Baskısı imalatında öncü firmalar arasındayız. AyrıcaKitap Ayracı modellerinde birçok seçenek mevcuttur.

Şalcı Matbaa Kitap Ayracı Kullanım Alanları: Bilindiği gibi bir çok üründe Tekstil, Ayakkabı, Beyaz Eşya, Mobilya ve daha bir çok sektörde cepli dosya yaygın olarak kullanılmaktadır. Promosyon ürünüdür tüm firmalar kullanabilir

Şalcı Matbaa Kitap Ayracı Özellikleri: Kitap Ayracı kitapların arasına konulan özel kesimli ya da düz kesimli ayraçlardır. özel kesimli kitap ayracı veya düz kesimli kitap ayracı olarak ikiye ayrılırlar. Kitap ayraçları genelde 350 gr mat kuşe kağıda basılır,  Amerikan bristol kağıda da basılanları vardır. Ayrıca firmaların istekleri doğrultusunda kfaft kağıt yada özel kağıtlara da basılabillir, üzerlerine gofre ve kabartma lak uygulamaları da yapılabilir. Kitap Ayraçları kitap okumayı sevenlerin vazgeçilmezleri arasındadır. kitap ayracı basıldıktan sonra üzerine mat selefon atılarak, kesim işlemine alınır. özel kesim makinalarına bağlanan kitap ayraçları çeşitli şekillerde hazırlanmış olurlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şalcı Matbaa
Şalcı Matbaa
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?