Damla Etiket

01.02.2021
59

blank

Şalcı Matbaa Damla Etiket Basımı: Şalcı Matbaa Damla Etiket basımı yapmakta olup, en ucuz Damla etiket ve en kaliteli Damla Etiket fiyatlarını bünyesinde barındırmaktadır. Damla Etiket basımı yaptırmak istiyorsanız şalcı matbaa olarak damla etiket imalatında öncü firmalar arasındayız. Ayrıca damla etiket modellerinde birçok seçenek mevcuttur.

Damla Sticker Kullanım Alanları: Bilindiği gibi bir çok üründe Tekstil, Ayakkabı, Beyaz Eşya, Mobilya ve daha bir çok sektörde damla etiket yaygın olarak kullanılmaktadır.

Damla Etiket Özellikleri:                                                                                                                                                  Damla Etiket, Basılan Etiket üzerine akıtılan özel akışkan sıvısı ile bir süre sonra donarak bombeli bir görünüme kavuşur. Donan sıvı damla etiketin üç boyutlu gibi görünmesini sağlar. Bu görüntü ile damla etiket çok daha çekici bir görünüme sahip olur.

Damla etiketleri, karton etiket ve dokuma etiket çeşitlerinden ayıran en belirgin özellik, üzerine damlatılan sıvı sayesinde canlı ve parlak bir görünümü olur. uzun ömürlü  ve yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. blank buy anabolic online dedi ki:

    Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.Спаситель на продажу

Whatsapp
Şalcı Matbaa
Şalcı Matbaa
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?