350 gr mat kuşe kağıda basılır, 4 Renk Ön arka CMYK Baskı yapılır, Üzerine Mat Selefon (Laminasyon ) Kaplanır.

Selefon Kartvizit üzerine kaplanan koruyucu bir malzemedir. Kartvizit’ in üstüne sıvandıktan sonra, Kartvizit su ve nemden etkilenmez yırtılması güçleşir, Renkleri daha kalıcı olur.

Mat Selefonlu Kartvizit’in teslimat süresi 2 iş günüdür.

 

 

 

 

 

Kartvizit, bir firmanızın niteliğini yansıtır. Kartvizitinizde firmaızın veya sizin adresiniz, telefonuz, logonuz yer alır. Kartvizit baskıları Genelde Parlak Kuşe, Mat Kuşe, Fantezi Kağıt ve bristol kartona yapılmaktadır. Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler; eni 5 cm, boyu da 8 cm’dir. Kartvizitler, kurumsal kimliğin değişmez bir parçası olduğu için buna göre hazırlanması gerekir. Firma Logolarında Partone renkleri var ise matbaamıza bildirilmelidir. 

Kartvizit çalışılırken monitörümüz de  gördüğümüz sanal büyüklük bizi yanıltabilir. Çıkış alınarak yazıların okunurluğu, büyüklüğü vs. gibi detaylar kontrol edilmelidir. Teknik olarak yukarıda bahsedilen alanları dikkate almanız, bir kartvizit tasarlamak için yeterlidir. 

Kartvizitler kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Parlak Selefonlu Kartvizit, Mat Selefonlu Kartvizit, Laklı Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, Özel Kesimli Kartvizit.