Bloknot Baskısı

01.02.2021
68

blank

Şalcı Matbaa Bloknot Basımı: Şalcı Matbaa bloknot basımı yapmakta olup, en ucuz bloknot ve en kaliteli bloknot fiyatlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bloknot basımı yaptırmak istiyorsanız şalcı matbaa olarak bloknot imalatında öncü firmalar arasındayız. Ayrıca bloknot modellerinde birçok seçenek mevcuttur.

 • Kapaklı Bloknot : Kapaklı Bloknotlar Genelde A5 yada A4 boyurunda olurlar. Kapaklı bloknotların kapağında firmanın logosu basılı olur arka kapağında ise firmanın iletişim bilgileri olur. İç sayfalata istenirse tek tek logo basımı yapılabilir.
 • Şalcı Matbaa Küp Bloknot : Küp bloknotların kendine özel kutu tasarımları olur oldukça tercih edilen bloknot modelleri arasında yeralırlar. iç kağıtlarına da firmanin isteği doğrultusunda iletişim bilgileri basılabilir.
 • Şalcı Matbaa Masa Üstü Destekli Bloknot : Masa Üstü Destekli Bloknotların Özel tasarımları vardır. Masanın üstünde desteği sayesinde dik bir duruşa ve hoş bir görünüme sahiptirler.
 • Şalcı Matbaa Spiralli Bloknot : Spiralli bloknotlar Genelde A5 yada A4 boyurunda olurlar. Spiralli bloknotların kapağında firmanın logosu basılı olur arka kapağında ise firmanın iletişim bilgileri olur. İç sayfalata istenirse tek tek logo basımı yapılabilir. Kapakları na ise Spiral takılır ve böylelikle sayfalar daha rahat çevrilebilir.
 • Şalcı Matbaa Kraft Kutulu Bloknot : Kutularının ve iç kağıtlarının malzemesi kraft kağıda basılır daha kaliteli ve şık bir görünümü olur.

Bloknot Kullanım Alanları: Bilindiği gibi bir çok üründe Tekstil, Ayakkabı, Beyaz Eşya, Mobilya ve daha bir çok sektörde bloknot yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bloknot Özellikleri: Bloknot Baskısı titizlikle yapılması gereken bir iştir. Bloknotlar firmaların promosyon ütünleri arasına girer. Kendi aralarında Kapaklı Bloknot, Küp Bloknot, Masa Üstü Destekli Bloknot, Spiralli Bloknot, Kraft Kutulu Bloknot gibi çeşitlere ayrılırlar.

Ziyaretçi Yorumları (6)
 1. blank buy anabolic online dedi ki:

  Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.Спаситель на продажу

 2. blank Best Dating Site dedi ki:

  ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSCue ❤️

 3. blank Best Dating App 2021 dedi ki:

  ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSJV3 ❤️

 4. blank Best Dating App 2021 dedi ki:

  ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSJV3 ❤️

Whatsapp
Şalcı Matbaa
Şalcı Matbaa
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?